przez report » sobota, 2 wrz 2006, 16:15
dziś około 18 zapowiadane jest wyjscie z naszego portu super szybkiego statku, zdaje się Duńczyka, na Borholm - mówi się też cos o stałym połączeniu, kto ciekawy niech mknie do portu zobaczyć, ja też wskakuję na białą damę... będę przy bosmance