JAK CZTYMAY?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tisaja » niedziela, 21 maja 2006, 17:06

FiDo..wizdę,że zjabicście Ci to pasjue :lol: [smilie=sneaky.gif]
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez FiDo » niedziela, 21 maja 2006, 18:35

a jak :) oldot w cuhj :P
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez McCool » niedziela, 21 maja 2006, 23:43

ale dzięki takim badaniom człowiek uświadamia sobie przynajmniej jak wiele jeszcze czasu minie, zanim komputery wyścigną inteligencją ludzki mózg...
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Olcia » poniedziałek, 22 maja 2006, 08:36

ojj Mariusz.. ojj Adaś.. nie ładnie :twisted:
już to widziałam na jakieś stronie :)
zjabieście :mg:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Wald » poniedziałek, 22 maja 2006, 10:30

Easy Rider napisał(a):perydznet jset gułpi, ceiakwe w jkai sopósb raeogawć bdędą meodartrozry ?

Nie będą mieli problemów z odczytaniem treści. Umkną tylko autocenzurze wszelkie przekleństwa.
A tak w ogóle, to komu będzie się chciało kombinować przestawianie liter, żeby żadnej nie zgubić. To wcale nie jest łatwe. Chyba, że będzie chodziło o wulgaryzm, czy wyzwisko.
Avatar użytkownika
Wald
V.I.P
 
Posty: 440
Dołączył(a): czwartek, 4 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 526856

Postprzez Jeden_Facet » niedziela, 28 maja 2006, 13:45

He, he! Rzeczywiście da się czytać z sensem taką mieszaninę literek! Ciekawostka!
Avatar użytkownika
Jeden_Facet
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 12:42
Lokalizacja: Ze świata

Postprzez Pirat_kg » piątek, 9 cze 2006, 18:31

dobre dobre nie myślałem że to takie proste może być
Avatar użytkownika
Pirat_kg
Coś tam napisał
 
Posty: 74
Dołączył(a): piątek, 9 cze 2006, 18:09

Re: JAK CZTYMAY?

Postprzez Purple Rose » niedziela, 18 cze 2006, 15:28

Mario napisał(a):WSYSTZKO JSANE

Badania na pweynm anelgiksim uneriwstyecie wyzakały, że nie ma znczeania, w jaikej kleojności napsziemy lietry wenąwtrz wryazu, blye tlkyo pirwesza i otstaina lreita błyy na soiwch mijsecach.Rtszea mżoe być dolnwoie pomszaiena, a mmio to bedzięmy w stniae pczytzetać tekst bez wikszęego prleobmu. Diezje się tak dlteago, że nie cztaymy kżdaej z lteir odelndziie, ale wrayz jkao cłoaść

Dorbe nie?


Super ! Rzeczywiscie nie mialam zadnego problemu z przeczytaniem twojego posta ... :P
Avatar użytkownika
Purple Rose
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 18 cze 2006, 14:57

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości