Skrzynka na listy... pomocy!

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Skrzynka na listy... pomocy!

Postprzez Peny » czwartek, 25 maja 2006, 15:34

Sprawa jest prosta. W skrzynce na listy czeka na mnie pilna korespondencja. Jednak nie moge jej wyciagnac, poniewaz klucz do skrzynki zabral współlokator.
Moje pytanie brzmi: jak sie do niej dostac?
W gre nie wchodzi spotkanie listonosza, bo chodzi o takich porach, kiedy mnie nie ma ... co robic?
Istnieje moze jakis kluczyk uniwersalny do otwierania skrzynek na listy, ktory moge jakos szybko zdobyc? Czy musze czekac do poniedzialku az współlokator wroci..?
naprawde potrzebuje ten list.. :help:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Mafi » czwartek, 25 maja 2006, 15:39

iść do spółdzielni? No chyba oni mają zapasowy?
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Vin » czwartek, 25 maja 2006, 15:44

na poczcie dostaniesz kluczyk, chyba 3 zł kosztuje
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Martius » czwartek, 25 maja 2006, 16:12

:P wieczorem jak nikogo nie bedzie no wiesz ...
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez Koala » czwartek, 25 maja 2006, 16:57

srubokret albo gruby nóż i co... chwila strachu i jest :) :twisted:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Didi » czwartek, 25 maja 2006, 17:08

zdecydowanie srubokret :) albo popros wspollokatora o to by ci kluczyk poczta wyslal ;)
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » czwartek, 25 maja 2006, 19:00

zaloz jej nelsona, pusc i poczekaj az wezmie gleboki oddech
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo » czwartek, 25 maja 2006, 19:01

Vin napisał(a):na poczcie dostaniesz kluczyk, chyba 3 zł kosztuje


buehehhehehe

kluczyk do kluczyka nie podobny

Jak sie zgubi klucz to wymieniaja caly mechanizm (czyt. klapke czy cholera wie jak to nazwac) a nie daja samego kluczyka

pozostaje podwazyc jednym wkretakiem od dolu a drugim wysuwac
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 25 maja 2006, 19:06

Flo napisał(a):Jak sie zgubi klucz to wymieniaja caly mechanizm (czyt. klapke czy cholera wie jak to nazwac) a nie daja samego kluczyka


bez sensu... mój tatusiek takie skrzynki otwiera w 30sekund i nie wymienia całego mechanizmu tylko wymontowuje zamek i do niego robi nowy kluczyk :P koszt: za robociznę i klucz jakieś 15/20zł
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Vin » czwartek, 25 maja 2006, 19:07

Flo napisał(a):
Vin napisał(a):na poczcie dostaniesz kluczyk, chyba 3 zł kosztuje


buehehhehehe

kluczyk do kluczyka nie podobny

Jak sie zgubi klucz to wymieniaja caly mechanizm (czyt. klapke czy cholera wie jak to nazwac) a nie daja samego kluczyka

pozostaje podwazyc jednym wkretakiem od dolu a drugim wysuwac


no nie wiem
jak mój wcięło to dostałam na poczcie nowy
nie wnikałam co i jak
i tak nic ważnego w skrzynce nie ma
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Didi » czwartek, 25 maja 2006, 19:31

nowy zamek z kluczykiem na poczcie kosztuje 2,5zl ...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Jeden_Facet » niedziela, 28 maja 2006, 13:15

Ja też ostatnio posiałem gdzię swoje klucze z kluczykiem do skrzynki pocztowej. Wybieram się na pocztę po nowy!
Avatar użytkownika
Jeden_Facet
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 12:42
Lokalizacja: Ze świata


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości