koncert ma się odbyć na plaży 4 sierpnia o godz. 21
czy ktoś wie może coś więcej na ten temat?
czy można przypuszczać, że będzie się to odbywać na scenie rywińskiego, czyli za darmochę?
będę wdzięczna za wszelkie informacje


KaucZ napisał(a):to jest dzołk jakis ?
HEY ![love [smilie=love.gif]](./images/smilies/love.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 10 gości