PASY BEZPIECZENSTWA

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

PASY BEZPIECZENSTWA

Postprzez Marek_B » wtorek, 9 maja 2006, 12:03

PASY W AUTOBUSIE
CIEKAW JESTEM CO NA TO KM KOLOBRZEG :?: :?: :?:
Marek_B
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:38
Lokalizacja: Koło-Brzeg

Postprzez Didi » wtorek, 9 maja 2006, 12:07

w nowszych autobusach pks takie pasy sie znajduja
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Marek_B » wtorek, 9 maja 2006, 12:12

DeeJay napisał(a):w nowszych autobusach pks takie pasy sie znajduja

NASZEJ KOLOBRZESKIEJ KOMUNIKASJI SOLARISY TEZ NIE SA STARE A PASOW JAK NIE BYLO TAK NIE MA
Marek_B
Rozgrzewa się
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 10 kwi 2006, 20:38
Lokalizacja: Koło-Brzeg

Re: PASY BEZPIECZENSTWA

Postprzez Colberg » wtorek, 9 maja 2006, 13:16

Marek_B napisał(a):PASY W AUTOBUSIE
CIEKAW JESTEM CO NA TO KM KOLOBRZEG :?: :?: :?:


Nie dość że krzyczy - to jeszcze gada głupoty. W autobusach miejskich pasów nie było, nie ma i nie będzie. Rzecz dotyczy tylko autokarów.
Avatar użytkownika
Colberg
Ważniak
 
Posty: 223
Dołączył(a): wtorek, 28 gru 2004, 21:51
Lokalizacja: Danzig

Postprzez kazió » wtorek, 9 maja 2006, 16:48

KaucZ napisał(a):
DeeJay napisał(a):w nowszych autobusach pks takie pasy sie znajduja

trzypunktowe czy zwykłe biodrowe ?

4 punktowe z katapulta
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez FiDo » wtorek, 9 maja 2006, 19:48

fakt, w niektorych pasy juz sa. ale jest pelno szrotow, ktorymi strach jezdzic. nawet mlotki do bicia szyb gdzies wysiadly na jakims przystanku. pozniej dzieci otoczone plomieniami nie maja jak uciekac.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Palacz » środa, 10 maja 2006, 06:51

Jeszcze by się przydały poduszki powietrzne dla każdego :) .
Palacz
Dyskutant
 
Posty: 168
Dołączył(a): środa, 10 maja 2006, 06:23

Postprzez Marko23 » środa, 10 maja 2006, 08:29

Generalnie chodzi o zapewnienie większego bezpieczenstwa.Ale i tak największym problemem pozostają pijani kierowcy,słaby stan dróg, lekkomyślnośc za kierownicą,
duża ilość tirów na drodze i za słabo egzekwowane kary.Czy słyszeliście, aby ktoś,
złapany po pijaku siedział za kratkami?Gdy tego sie nie rozwiąże to nawet katapulta nie pomoże.
Marko23
Rozgrzewa się
 
Posty: 15
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:03
Lokalizacja: z miasta

Postprzez Vin » środa, 10 maja 2006, 15:10

kazió napisał(a):
KaucZ napisał(a):
DeeJay napisał(a):w nowszych autobusach pks takie pasy sie znajduja

trzypunktowe czy zwykłe biodrowe ?

4 punktowe z katapulta


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dobre
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Demurrer » środa, 10 maja 2006, 15:13

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wyd ... _a_15.html
Bez paniki z pasami

Od 21 kwietnia br. Polska stosuje wymagania unijne dotyczące pasów bezpieczeństwa w autobusach turystycznych i samochodach ciężarowych. Obecnie wymagania te obowiązują w procedurze homologacji typu i dlatego dotyczą wyłącznie producentów i importerów. Dopiero od 20 października 2007 r. nie będzie można zarejestrować po raz pierwszy nowych pojazdów niespełniających wymagań unijnych, tzn. z siedzeniami bez pasów bezpieczeństwa. Autobusy turystyczne i samochody ciężarowe zarejestrowane przed tą datą dalej można użytkować bez pasów bezpieczeństwa.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości