A Gumisie to banda anarhizujących lewaków żyjących razem w komunie i ćpajacych wywar z gumijagód.
Ich walka z Iktornem to nic innego jak próba obalenia monarchii i wprowadzenia gumisocjalizmu na terenie całej Gumisiowej Doliny.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości