Wstyd sie przyznać ale trzeba, to są struże pożądku w naszym kraju. Cóż kiedyś się mowiło ,, niechciało się nosić teczki, trzeba teraz targać skrzyneczki" albo zostać policjantem
przez hefajstos » poniedziałek, 10 kwi 2006, 13:38
Ja też kiedyś miałem nieprzyjemność być na policji.Policjant w maszynopisie nawalił tyle błędów ortograficznych,że nawet uczniowie w podstawówce mniej robią.
przez hefajstos » poniedziałek, 10 kwi 2006, 16:29
Ale to cała smutna prawda.Jeszcze za poprzednich przepisów tzn.wymagań jakie stawiano policjantom(egzaminy) zaledwie kilka procent przechodzilo je pomyślnie.Ministerstwo się połapało,że jak tak dalej będzie to nikt nie będzie pracował w policji.Dostosowano więc poziom egzaminów do możliwości intelektualnych przyszłych policjantów.