EKG napisał(a):Jeżeli jest ktoś zmotoryzowany i chce w spokoju pogadać przy piwie,kawie,soczku z kole(-żanką),(-gą) to niech sobie podjedzie \.
Jak możńa pojechać samochodem na piwo ? (to jest przestępstwo)

EKG napisał(a):Jeżeli jest ktoś zmotoryzowany i chce w spokoju pogadać przy piwie,kawie,soczku z kole(-żanką),(-gą) to niech sobie podjedzie \.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości