Co z klonami?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Demurrer » piątek, 24 lut 2006, 14:56

Długoimienny napisał(a):Ciekawe, co piszesz. Niestety, moja wiedza to jedynie kilka procesów sądowych, które relacjonowałem jako dziennikarz.


Bo to jest tak.
Trudniej sklecić taki proces, ale jak już się uda, to mucha nie siada. Nie ma wtedy bowiem możliwości, aby miała miejsca inna wersja zdarzeń niż ta przyjęta.

W przypadku natomiast dowodów bezpośrednich, wystarczy, że np świadek będzie kłamał i wyrok będzie nisprawiedliwy.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez r00t » piątek, 24 lut 2006, 14:58

Demurrer napisał(a):
Długoimienny napisał(a):Ciekawe, co piszesz. Niestety, moja wiedza to jedynie kilka procesów sądowych, które relacjonowałem jako dziennikarz.


Bo to jest tak.
Trudniej sklecić taki proces, ale jak już się uda, to mucha nie siada. Nie ma wtedy bowiem możliwości, aby miała miejsca inna wersja zdarzeń niż ta przyjęta.

W przypadku natomiast dowodów bezpośrednich, wystarczy, że np świadek będzie kłamał i wyrok będzie nisprawiedliwy.


...a co to ma wspólnego z klonami.... ?

zamykam temat...
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości