MagdaLena napisał(a):trzeba przede wszystkim wiedzieć co chce się w życiu osiągnąć, stawiać cele i do nich dążyć... niektórzy zbyt wiele czasu spędzają nad zastanawianiem się, rozmyślaniem, a ich niezdecydowanie prowadzi do upadku w konsekwencji, bo gdzieś po drodze zaczynają się użalać nad sobą i koło się zamyka.. Cel istnienia - dobry temat dla fanów marihuany.
...powiem tak: dobrze gadasz
zgadzam się w 100%
a co do celu istnienia... ja jestem zdania że czasami można o nim pomyśleć... gdzieś w przerwie między realizacją kolejnych etapów dążenia do celu...
grunt to równowaga... <- takie ogólne stwierdzenie...
